• 29 November 2014
  • Информатика
  • Автор: Anet968

  Помогите написать твір опис дівчинки на украинском но что бы в это тексте было 2 -3 абзаца и слова которые слева

  Помогите написать твір опис дівчинки на украинском но что бы в это тексте было 2 -3 абзаца и слова которые слева

  • 29 November 2014
  • Ответ оставил: Yanaandreyushkova

  Якось на зупинці я побачив літню жінку з дівчинкою років шести. Мабуть, це були бабуся і внучка. Ця дівчинка чомусь привернула мою увагу, тому я почав роздивлятися її.

  Дівчинка була струнка й тоненька. Вона стояла, схрестивши ноги, і тримала бабусю під руку. Її довге і густе каштанове волосся, зав'язане на два «хвостики», спадали нижче плечей. Дівчинка розглядала все навколо своїми великими карими очима, відкритими і вільними, а в них чомусь проглядалося занепокоєння. Мабуть, автобуса вони з бабусею чекали вже давно. Незважаючи на це, у погляді дівчинки відчувався непідробний інтерес до всього, що діялось навколо. Дівчисько крутила своєю акуратною голівкою в усі боки, роздивляючись людей на зупинці, проїжджаючі повз автомобілі, вивіски магазинів, голубів, важливо прохаживающихся трохи віддалік. Потім вона поверталася до бабусі і обличчя її ставало не по-дитячому серйозним. Дівчинка гладила бабусину руку і знову виглядала на дорогу.

  Дівчинці дуже шлоо її проста літня сукня світло-жовтого кольору і легкі сандалі, в них вона була схожа на красиву ляльку тільки що з магазину. Раптом вона радісно крикнула дзвінким голосом: «Бабусю, а ось і наш автобус!» і з широкою посмішкою на обличчі потягнула бабусю за собою.

  Я чомусь посміхнувся, побачивши радісне і спокійне обличчя темноволосої дівчинки, яка виглядала з вікна автобуса, який від'їжджав від зупинки.

  Оцени ответ
  • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
  Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предметы...

Последние опубликованные вопросы